O NÁS

O společnosti

REDLAB s.r.o. je česká společnost, jejíž zaměření je postavené na třech základních pilířích – Research, Education a Development.

Primárně se specializujeme na činnost v oblasti výzkumu a vývoje produktů, služeb a procesů v podnicích. Tyto činnosti jsou klíčovou součástí dnešního neustále se vyvíjejícího obchodního světa.

Podporujeme začínající nebo již existující podnikatele a společnosti v jejich inovačních procesech. Pomáháme jim s realizací projektových záměrů s cílem zvýšit efektivnost, produktivitu či konkurenceschopnost na trhu. Nedílnou součástí našich aktivit a posledním pilířem je návrh specializovaného vzdělávání pracovníků spojené s daným projektem.

Na základě Vašich představ navrhneme a zrealizujeme nejvhodnější řešení Vašeho projektu. Zaručujeme vysoké pracovní nasazení, podáváme pravidelné reporty, respektujeme přání a zadání klienta, dodržujeme harmonogramy, držíme slovo.

O NÁS

Náš tým

Jsme silným partnerem pro jakýkoliv projektový záměr Vašeho podnikání. Díky bohatým zkušenostem našich kvalifikovaných specialistů jsme schopni zajistit kompletní a efektivní projektové řízení. Naši odborníci z různých oborů mezi sebou spolupracují na několika projektech současně. Navrhneme úpravy, zpracujeme doporučení nebo nový postup individuálního řešení právě pro Váš projekt. Vyhledáme příležitosti financování, včetně možnosti získání grantu z vládních zdrojů, určíme rozpočet na rozvoj, vytvoříme pokyny pro používání a návrh následného školení pracovníků.

Co děláme

Zabýváme se rozvojem inovačních systémů, vytváříme nástroje, prostředky a produkty rozvíjející lepší funkčnost, vyšší produktivitu a efektivnější procesy klienta. Nabízíme zpracování specifických koncepcí a studií nebo analýz potřeby klienta v mnoha oblastech. Umíme zpracovat podrobné plány rozvoje, zajistíme kvalitní monitoring konkurence, samozřejmostí jsou poradenské nebo konzultační služby. Pro naše klienty jsme vyvinuli například software, mechanické subsystémy, výrobní stroje, technologie a další.